Egzamin na ODZNAKĘ JEŻDŻĘ KONNO

26.04.2026 r. w naszej stajni odbył się mimo chłodnej aury egzamin jeździecki. Egzaminatorzy M. Pasik i K. Ferenstein dokładnie sprawdzili wiedzę i umiejętności naszych jeźdźców. Wszyscy zdali celująco. Gratulacje!!!

Przewijanie do góry