Wigilia Stajenna

13.12.2025 r. w naszej stajni odbyła się Charytatywna Wigilia. Jak zawsze było wesoło, smacznie i bardzo świątecznie. Zapachy pysznych ciast, korzennych pierniczków, gorącego barszczyku z uszkami, kanapek ze smalcem i przepysznego bigosu sprzyjały zakupom, a konie jak zawsze stanęły na wysokości zadania i dumnie obwoziły naszych gości. Dzięki hojności rodziców, dzieci, przyjezdnych gości uzbieraliśmy jak zawsze sporą sumę pieniędzy, dzięki której zapłacono fakturę w Przychodni AnimalsVet za leczenie i sterylizację bezdomnych kotów. W imieniu bezdomnych zwierząt z całego serca jeszcze raz Wam Wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ.

Przewijanie do góry